Studio współpracuje z agencjami i projektantami na całym świecie. Utrzymuje wysokie standardy branżowe w zakresie prepressu. Korzysta z nowoczesnych narzędzi gwarantujących najwyższą jakość przygotowania materiałów do druku.  Weryfikuje poprawność otrzymanych projektów graficznych oraz strukturalnych. Na życzenie klienta podejmuje działania korygujące i implementuje zmiany.

Produkcja odbywa się na nowoczesnych arkuszowych maszynach drukujących KBA i introligatorskich BOBST. Firma korzysta z surowców i narzędzi renomowanych marek, dostarczanych przez certyfikowanych dostawców. Proponuje rozwiązania z wykorzystaniem barier – woda, tłuszcz; różne podłoża  – tektury celulozowe i makulaturowe, papiery powlekane; zadruk  farbami konwencjonalnymi i niskomigracyjnymi do kontaktu z żywnoscią.

Grafika z pełną gamą kolorów i przejść tonalnych z efektownym metalicznym połyskiem, unikalne rozwiązania designerskie, produkty o niezwykle wyrazistym i komunikatywnym charakterze – to skuteczne rozwiązania marketingowe, wykorzystujące technologie cold foilingu (foliowanie na zimno/cold stamping), lakierowania UV (wysoki połysk), lakierowania hybrydowego (skórka pomarańczy), tłoczenia i innych.